dondur-acilari-gor-matematik-web-uygulamasi
Farenizi hareket ettirerek , değişen açılara göre açının hangi açı türünde olduğunu görebilirsiniz . Açıları göster ile açının derecelerini de görmeniz mümkün.

Uygulamayı online olarak deneyin >>>

Uygulamayı bilgisayarınıza indirin >>

( Dosya boyutu 4.6 mb , .exe dosyası olarak iner , bilgisayarıızda flash player bulunması gereklidir , hemen hemen tüm bilgisayarlarda zaten flash player yüklüdür. )

https://i0.wp.com/ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/2014/08/dondur-acilari-gor-matematik-web-uygulamasi.jpg?fit=558%2C458https://i0.wp.com/ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/2014/08/dondur-acilari-gor-matematik-web-uygulamasi.jpg?resize=150%2C150Gazi CotakUygulamalar-Oyunlaraci cesitleri,aci cesitleri dereceleri,aci cesitleri resimli,aci cesitlerini anlatmaFarenizi hareket ettirerek , değişen açılara göre açının hangi açı türünde olduğunu görebilirsiniz . Açıları göster ile açının derecelerini de görmeniz mümkün. Uygulamayı online olarak deneyin >>>Uygulamayı bilgisayarınıza indirin >> ( Dosya boyutu 4.6 mb , .exe dosyası olarak iner , bilgisayarıızda flash player bulunması gereklidir , hemen hemen tüm bilgisayarlarda...Konu Anlatımı Materyal Oyunlar Uygulamalar