Mesleğimden son derece memnunum ama bazen bunaltabiliyor .  Türkiyede hemen hemen hiçbir eğitim doğru düzgün değil ama gel gör ki tüm suç matematikte ve matematik öğretmenlerinde !

  • Siz hiç bir velinin benim çocuğum ingilizce konuşamıyor diye gelip öğretmene yada müdüre şikayetini gördünüz mü ?
  • Benim çocuğum, topa düzgün vuramıyor , ya da valeybol basketbol oynayamıyor ,  herhangi bir spor dalıyla ilgilenmiyor , çocuğuma bir spor alışkanlığı kazandıramadınız  diye bir beden eğitimi öğretmenine kızan bir veli gördünüz mü?
  • Benim çocuğum, resim yapamıyor , herhangi bir enstrüman çalamıyor diye resim , müzik öğretmenine gelen bir veli ?
  • Geçenlerde benim çocuğum, arkadaşını haksız yere tartaklamış , kötü söz söylemiş , siz ahlaktan bahsetmediniz mi ? ahlak eğitimi vermemissiniz diye gelip din kültürü öğretmenine serzeniş yapan bir veli var mı?
  • Benim öğrencim , kitap okumuyor , doğru düzgün dilekçe yazamıyor , devrik cümlelerle kendini ifade ediyor , kelime hazinesi çok dar diyen bir veli var mı?
  • Çocuğunuz bu kazanımların  hiçbirini kazanmasın ama teogda matematikten yüksek yapsın . 
https://i2.wp.com/ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/img_0517.jpg?fit=396%2C262https://i2.wp.com/ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/img_0517.jpg?resize=150%2C150Gazi CotakGenelUncategorizedMesleğimden son derece memnunum ama bazen bunaltabiliyor .  Türkiyede hemen hemen hiçbir eğitim doğru düzgün değil ama gel gör ki tüm suç matematikte ve matematik öğretmenlerinde !Siz hiç bir velinin benim çocuğum ingilizce konuşamıyor diye gelip öğretmene yada müdüre şikayetini gördünüz mü ? Benim çocuğum, topa düzgün vuramıyor , ya da...Konu Anlatımı Materyal Oyunlar Uygulamalar