Genel bir etkinlik gerçekleştirdik , Öğrencilerim sizlere nasıl bir doğruya üzerindeki bir noktadan ve dışındaki bir noktadan  dikmeler çizdiklerini video anlatımı gerçekleştirdiler .

ilk videoları oldukları için , biraz heyacanlıydılar . Hatalarını affedin 🙂

Bunun öğrencilere faydalı olduğunu düşünüyorum , öğrenciler sitede yayınlanacağını bildikleri için konuyu öğrenmeye ve daha iyi anlatmaya gayet hevesliler , diğer konularda da zaman zaman bu metodu kullanacağım .

Berfu- Sude- Tuğba :

Eren- Ensar

Berru- irem

Akif – Burak

Akif – Burak 2

*Videolarını yayınlamam için öğrencilerden izin alınmıştır.

https://i2.wp.com/ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/video.jpg?fit=409%2C279https://i2.wp.com/ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/video.jpg?resize=150%2C150Gazi CotakEtkinliklerGenel bir etkinlik gerçekleştirdik , Öğrencilerim sizlere nasıl bir doğruya üzerindeki bir noktadan ve dışındaki bir noktadan  dikmeler çizdiklerini video anlatımı gerçekleştirdiler .ilk videoları oldukları için , biraz heyacanlıydılar . Hatalarını affedin 🙂Bunun öğrencilere faydalı olduğunu düşünüyorum , öğrenciler sitede yayınlanacağını bildikleri için konuyu öğrenmeye ve daha iyi anlatmaya...Konu Anlatımı Materyal Oyunlar Uygulamalar