asal-sayilari-veren-program

 

8 basamaklı ( 99 999 999 ) a kadar olan sayıların asal olup olmadıklarını verebilir , eğer asal değillerse size asal çarpanlarını verebilir.

Proğramı deneyin >> 

Google Playden Tabletinize / telefonunuza indirin >>

internete bağlanmadan da kullanabilirsiniz , indirin .

 

indir

. rar içindeki , .swf dosyasını masaüstünüze çıkarın , chrome , firefox , explorer gibi tarayıcınızın üstüne sürükleyip bırakın , otomatik çalışır.

Asal sayılar ve çarpanlara ayırma ayırma uygulamasını Google playden indirin !

asal-ve-carpanlara-ayirma

https://ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/2014/10/asal-sayilari-veren-program.jpghttps://ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/2014/10/asal-sayilari-veren-program.jpgGazi CotakÇarpanlar ve KatlarUygulamalar-Oyunlar1001 asal midir,101 asal mi,111 asal mi,73 asal mi,91 asal mi,asal carpan sayisi bulma,asal sayi oyunu,asal sayilar oyunu,asal sayilari bulan program,asal sayilari bulma oyunu,asal sayı mı degil mi  8 basamaklı ( 99 999 999 ) a kadar olan sayıların asal olup olmadıklarını verebilir , eğer asal değillerse size asal çarpanlarını verebilir. Proğramı deneyin >>  Google Playden Tabletinize / telefonunuza indirin >> internete bağlanmadan da kullanabilirsiniz , indirin .   . rar içindeki , .swf dosyasını masaüstünüze çıkarın , chrome , firefox , explorer gibi...Konu Anlatımı Materyal Oyunlar Uygulamalar