izometrik-kagida-kup-cizelimBu uygulama ile , izometrik kağıda küplerle oluşturulmuş değişik şekilleri çiziyoruz .

bir şekli 4 değişik açıdan çizebiliriniz. 20 değişik şekilde küp bulunmakta bunları “döndür” ile şekli dönderebilirsiniz. Yaklaşık 80 değişik küp çizebilirsiniz.

Online olarak izometrik kağıda küp çizelim >>>

Dosya olarak indirebilirsiniz , internete bağlanmadan da kullanabilirsiniz >>

( Dosya boyutu 60 mb , uzantısı .rar , içindekileri tek bir dosyaya çıkarın , hiçbir dosyayı silmeyin , core-turkish.html dosyasını tıklatıp kullanın )

https://i2.wp.com/ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/2014/08/izometrik-kagida-kup-cizelim.jpg?fit=757%2C515&ssl=1https://i2.wp.com/ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/2014/08/izometrik-kagida-kup-cizelim.jpg?resize=150%2C150&ssl=1Gazi CotakUygulamalar-Oyunlarizometrik kagida kup cizmekBu uygulama ile , izometrik kağıda küplerle oluşturulmuş değişik şekilleri çiziyoruz . bir şekli 4 değişik açıdan çizebiliriniz. 20 değişik şekilde küp bulunmakta bunları 'döndür' ile şekli dönderebilirsiniz. Yaklaşık 80 değişik küp çizebilirsiniz. Online olarak izometrik kağıda küp çizelim >>> Dosya olarak indirebilirsiniz , internete bağlanmadan da kullanabilirsiniz >> ( Dosya boyutu 60...Konu Anlatımı Materyal Oyunlar Uygulamalar