Koronavirus Türkiye gündeminden biraz düşse de dünya gündeminde yerini koruyor . Şu an Türkiyede resmi açıklamalara göre virüs tespit edilmiş değil, ancak bugun İstanbul- Singapur seferini yapan Thy uçağındaki bir yolcuda koronavirus tespit edildi.

Komşumuz iranda okullar tatil, mahkumlar evlerine gönderildi . İtalyada okullar yine tatil, umarım olmaz ama virüs Türkiyeye sıçrarsa, okulların tatil olma ihtimali gündeme gelebilir. Bu da özellikle Lgs ye öğrenci hazırlamakla meşgul olan öğretmenleri, hazırlanan velileri ve öğrencileri direkt olarak etkiler. Ne olacak ? müfredat nasıl yetişecek? Böyle bir durumda tatil olunan yere kadar mı sorumlu olacağız?

Özellikle son haberlerden sonra endişelenmeye başladım.  Sizler ne düşünüyorsunuz.

https://ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/koronavirus-okullar-tatil.jpghttps://ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/koronavirus-okullar-tatil-150x150.jpgGazi CotakUncategorizedKoronavirus Türkiye gündeminden biraz düşse de dünya gündeminde yerini koruyor . Şu an Türkiyede resmi açıklamalara göre virüs tespit edilmiş değil, ancak bugun İstanbul- Singapur seferini yapan Thy uçağındaki bir yolcuda koronavirus tespit edildi. Komşumuz iranda okullar tatil, mahkumlar evlerine gönderildi . İtalyada okullar yine tatil, umarım olmaz ama virüs...Konu Anlatımı Materyal Oyunlar Uygulamalar