Mesleğimden son derece memnunum ama bazen bunaltabiliyor .  Türkiyede hemen hemen hiçbir eğitim doğru düzgün değil ama gel gör ki tüm suç matematikte ve matematik öğretmenlerinde !

  • Siz hiç bir velinin benim çocuğum ingilizce konuşamıyor diye gelip öğretmene yada müdüre şikayetini gördünüz mü ?
  • Benim çocuğum, topa düzgün vuramıyor , ya da valeybol basketbol oynayamıyor ,  herhangi bir spor dalıyla ilgilenmiyor , çocuğuma bir spor alışkanlığı kazandıramadınız  diye bir beden eğitimi öğretmenine kızan bir veli gördünüz mü?
  • Benim çocuğum, resim yapamıyor , herhangi bir enstrüman çalamıyor diye resim , müzik öğretmenine gelen bir veli ?
  • Geçenlerde benim çocuğum, arkadaşını haksız yere tartaklamış , kötü söz söylemiş , siz ahlaktan bahsetmediniz mi ? ahlak eğitimi vermemissiniz diye gelip din kültürü öğretmenine serzeniş yapan bir veli var mı?
  • Benim öğrencim , kitap okumuyor , doğru düzgün dilekçe yazamıyor , devrik cümlelerle kendini ifade ediyor , kelime hazinesi çok dar diyen bir veli var mı?
  • Çocuğunuz bu kazanımların  hiçbirini kazanmasın ama teogda matematikten yüksek yapsın . 
https://i2.wp.com/ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/img_0517.jpg?fit=396%2C262&ssl=1https://i2.wp.com/ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/img_0517.jpg?resize=150%2C150&ssl=1Gazi CotakEğitimMesleğimden son derece memnunum ama bazen bunaltabiliyor .  Türkiyede hemen hemen hiçbir eğitim doğru düzgün değil ama gel gör ki tüm suç matematikte ve matematik öğretmenlerinde ! Siz hiç bir velinin benim çocuğum ingilizce konuşamıyor diye gelip öğretmene yada müdüre şikayetini gördünüz mü ? Benim çocuğum, topa düzgün vuramıyor ,...Konu Anlatımı Materyal Oyunlar Uygulamalar