sayi-yuvarlama-oyunu

Sayıları , onluğa yüzlüğe binliğe milyonluğa vs yuvarlamanızı isteyen bir uygulama .  kutucuga yuvarlanmış halini girdiğinizde doğru yada yanlış olarak geri dönüt verir .

Uygulamada 3 seviye bulunmakta , Başlangıç – orta – ileri düzey .

Her düzeyde sizden 10 sayıyı yuvarlamanızı isteyecek , son olarakta başarınızı görebilirsiniz.

Uygulamayı deneyin deneyin >>

Uygulamayı bilgisayarınıza indirin >>

( Direk iner , içeriği .swf dosyası , .swf dosyasını herhangi bir explorer , chrome yada firefox tarayıcınızın üstüne sürükleyip bırakın  , internet olmadan kullanabilirsiniz )

Uygulamayı cep telefonunuza tabletinize indirin 

https://i0.wp.com/ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/2014/09/sayi-yuvarlama-oyunu.jpg?fit=1024%2C440&ssl=1https://i0.wp.com/ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/2014/09/sayi-yuvarlama-oyunu.jpg?resize=150%2C150&ssl=1Gazi CotakUygulamalar-Oyunlarsayi yuvarlama oyunuSayıları , onluğa yüzlüğe binliğe milyonluğa vs yuvarlamanızı isteyen bir uygulama .  kutucuga yuvarlanmış halini girdiğinizde doğru yada yanlış olarak geri dönüt verir . Uygulamada 3 seviye bulunmakta , Başlangıç - orta - ileri düzey . Her düzeyde sizden 10 sayıyı yuvarlamanızı isteyecek , son olarakta başarınızı görebilirsiniz. Uygulamayı deneyin deneyin >> Uygulamayı...Konu Anlatımı Materyal Oyunlar Uygulamalar