Ülkemizde matematik materyalleri eksiği olduğunu düşünüyorum , Google’da matematik materyalleri arattığımda işimize yaramayan saçma sapan şeyler satışta .

Aldığınız/alacağınız ürünler maalesef kalitesiz , ve bizzat öğretimin içinde olmayan kişiler tarafından dizayn edildiği için kullanışsız .

Tüm bunları gidermek adına , bazı matematik materyalleri ürettireyim istiyorum , bunun için bir haftadır yaklaşık 50 firmaya mail attım , dönüş yapan 1-2 firma ki onlara da sadece çizim gönderebildim .

Biraz moralim bozuldu açıkcası , ya firmalarımız internetten bi haber mail , vs okumuyorlar ( bu bana daha olası geliyor ) ya da cevap verilmeyecek derecede düşük iş , ya da beni ciddi bulmamış olabilirler.

Üretim , çok değişik karmaşık bir süreç ..sürekli yeni birşeyler öğreniyorum . Umarım bu materyalleri üretmeyi başarabiliriz .

 

https://ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/BB777DF7-2D2A-49C4-96C9-074DBBB55A9A.pnghttps://ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/BB777DF7-2D2A-49C4-96C9-074DBBB55A9A-150x150.pngGazi CotakUncategorizedÜlkemizde matematik materyalleri eksiği olduğunu düşünüyorum , Google’da matematik materyalleri arattığımda işimize yaramayan saçma sapan şeyler satışta . Aldığınız/alacağınız ürünler maalesef kalitesiz , ve bizzat öğretimin içinde olmayan kişiler tarafından dizayn edildiği için kullanışsız . Tüm bunları gidermek adına , bazı matematik materyalleri ürettireyim istiyorum , bunun için bir haftadır yaklaşık...Konu Anlatımı Materyal Oyunlar Uygulamalar