Bu sene okulumda 6. ve 7.sınıflara giriyorum, uzaktan eğitimlerimiz başladı, genelde kurslarımı video çekip gönderme şeklinde yapıyordum, aklıma Udemy üzerinden kurs vermek geldi.

Kursumuz hakkında: 

  • Temelde anlatımı kendim yapıyorum, bunun yanında etkinlikler ve soru çözümleri için 3 kaynak kitap kullanıyorum, 1- Adım adım zirveye Matematik ( Newton yayınları )  2-  Defter tadında tane tane matematik ( Nartest ) 3- Beceri Temelli Prestij soru bankası, mavi ( Nartest ),
  • Kursa katılan öğrencilerin bu 3 kitabı, internetten ya da bulundukları şehirlerdeki kırtasiyelerden temin etmeleri gerekiyor.
  • Soru tipi analizi ve detaylı çözümleri, en çok ihtiyaç duyulan konulardan.
  • Kendi hazırladığım PDF konu anlatımı ve sorular.
  • Konu anlatımı + Soru çözümleri + Online denemeler + Kitap tavsiyeleri vs  yani bir matematik koçluğu yapıyorum.
  • En güncel anlatım ve en güncel soruları çözüyorum, eski tip videolar yok.

7.sınıf Tam sayılardan başlayacak olup bir sene boyunca işlenecek tüm konular, peyderpey müfredat zamanından 2 hafta kadar önce yüklenip mayıs sonu gibi cisimlerin farklı yönlerden görünümü konusuyla bitiriyoruz.

 

Şu anda 7.sınıflar için olan kursum aktif, incelemek için tıklayın >>

( Örnek videoları / dökümanları inceleyebilir, detaylara bakabilirsiniz )

  • Ücretsiz deneme
  • Ömür boyu erişim
  • 30 gün koşulsuz şartsız para iade garantisi
  • Komple bir yılın müfredatı.

Endişelerinizi anlıyorum, güvenilirlik ve kursun içeriğinin size ne derecede katkı sağlayacağı.

Kursumuz Udemy üzerinden, Udemy dünya çapında kurslar barındıran bir web sitesi kimlik kontrolü dahil kalite  kontrolleri sağlandıktan sonra kursum yayınlandı.

Peki çocuğunuza ne derecede katkı sağlar ?

En yüksek katkıyı sağlaması için elimden geldiğince uğraşacağım. Bu tabi biraz da sizin öğrencinizin çabasına bağlı. Videoları izler, verilen ödevleri yapar, önerilen kaynakları alırsa en üst düzeyde katkı alır.

Ücretsiz Deneyin !

7.Sınıf Uzaktan Eğitim Kursu 14 Eylül 2020 ye kadar ücretsiz kayıt olup deneyebilirsiniz.

Kullanmanız gereken kupon kodu: EVDEKAL1

Ücretsiz denemeden sonra ücretliye geçebilir ya da sonlandırabilirsiniz.

6.sınıflar için olan kursumu hazırlıyorum

Okulumda 5. ve 8.sınıflara girmediğim için 5.sınıf ve 8.sınıf kurslarım olmayacak !

(Bana göre artık sınıf bazında uzmanlaşmak gerekiyor, bir öğretmenin tüm sınıflara girmesi imkansızlaştı gibi birşey, artık Teog gibi sınıfa gir-çık olayı yok. )

 

https://ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/spiaris-750-422-yesil-fon-2-1024x576.jpghttps://ortaokulmatematik.com/wp-content/uploads/spiaris-750-422-yesil-fon-2-150x150.jpgGazi CotakLgsBu sene okulumda 6. ve 7.sınıflara giriyorum, uzaktan eğitimlerimiz başladı, genelde kurslarımı video çekip gönderme şeklinde yapıyordum, aklıma Udemy üzerinden kurs vermek geldi. Kursumuz hakkında:  Temelde anlatımı kendim yapıyorum, bunun yanında etkinlikler ve soru çözümleri için 3 kaynak kitap kullanıyorum, 1- Adım adım zirveye Matematik ( Newton yayınları )  2- ...Konu Anlatımı Materyal Oyunlar Uygulamalar